KAMERTON

«KAMERTON» 2023 відбувся!

Завершився ІІ Всеукраїнський учнівський та студентський конкурс вокалізів «KAMERTON»🎼
Це особливий фаховий конкурс, організований Черкаською дитячою музичною школою №3 (Музична школа №3 м.Черкас) за підтримки департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, в якому юні музиканти мали можливість представити технічні можливості володіння голосом.
91 учасник із 13 областей України змагалися в номінаціях «Вокаліз Classic», «Вокаліз Acoustic», «Вокаліз Pop Jazz», у чотирьох вікових категоріях.
Оцінювало конкурсантів журі із Києва, Харкова, Одеси та Черкас.
Гран-Прі цього року отримала учасниця з м. Київ (номінація «Вокаліз Clasic») та учасниця з м. Одеси (номінація «Вокаліз Acoustic») .
Також у межах конкурсу 18 квітня відбулася бліц-конференція «Початкова мистецька освіта та виховання ХХІ століття. Педагогічні аспекти», в якій взяли участь понад 50 учасників та учасниць з 10 областей України.
20 квітня, в органній залі Черкаського фахового музичного коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського, відбувся заключний концерт та майстер-клас Віктора Тетері – голови журі конкурсу, народного артиста України, професора кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка.
Після майстер-класу на церемонії нагородження відзначили 31 конкурсанта з усіх мистецьких шкіл міста Черкаси.